Fototapety 3D Liście

123...12...22»
Fototapeta Piękny fikus
Fototapeta Niebiesko-złote liście na jasnym tle
Fototapeta Egzotyczne liście na betonie
Fototapeta Magiczny tropikalny las
Fototapeta Puszyste liście palmowe
Fototapeta Liście srebrno-złote
Fototapeta Szare liście
Fototapeta Tropikalne liście bananowca
Fototapeta Ekscytująca dżungla
Fototapeta Zwisające liście palmowe
Fototapeta Tropikalne liście palmowe
Fototapeta Wiszące kwiaty i liście
Fototapeta Białe liście
Fototapeta Liście lazurowe
Fototapeta Tropikalna wspaniałość
Fototapeta Tropiki na szarym tle
Fototapeta Rośliny tropikalne
Fototapeta Duże zielone liście
Fototapeta Monstera na betonie
Fototapeta Wiecznie zielone tropiki
Fototapeta Egzotyczne liście
Fototapeta Wzór tropikalnych liści
Fototapeta Papugi w dżungli
Fototapeta Tropikalny raj
123...12...22»

Nie jesteśmy w stanie umieścić wszystkich wzorów w Katalogu – jest ich miliony, ale możemy znaleźć dowolne na Państwa prośbę.

Fototapety w liście – wprowadź dziką naturę do Twojego mieszkania

Fototapety z motywem natury - jak liście, czy kwiaty - potrafią ożywić każde pomieszczenie. Wprowadzają do niego powiew świeżości i budują pozytywny nastrój. W zależności od motywu mogą rozjaśnić lub optycznie powiększyć pomieszczenie, a także przełamać, bądź uzupełnić wiele stylów aranżacyjnych.

W mojatapeta.pl znajdziesz setki motywów fototapet z liśćmi, zawierających zarówno stonowane, jak i wyraziste wzory. Wśród nich są między innymi:

  • fototapety 3D w liście tropikalne;
  • motywy dżungli i palm;
  • abstrakcyjne tapety w liście egzotyczne.

Mnogość szablonów i odcieni pozwoli na dobranie wzoru idealnie pasującego do Ciebie i Twojego domu, mieszkania lub lokalu.

Fototapety z liśćmi w salonie, sypialni i biurze

Natura wprowadza do wnętrza harmonię i energię, z której mogą czerpać zarówno gospodarze, jak i goście. Z tego też powodu różnego rodzaju inspiracje roślinne, a szczególnie fototapety w liście palm lub monster są uniwersalnym rozwiązaniem, które może znaleźć zastosowanie niemal w każdym pomieszczeniu.

Tego rodzaju motyw można przede wszystkim wykorzystać w salonach, które stanowią miejsce odpoczynku i relaksu. Zielone rośliny lub ich abstrakcyjne odzwierciedlenie, zapewni nam elegancki akcent pozwalający na wycieszenie i regenerację po wyczerpującym dniu.

Miejscem, gdzie równie dobrze sprawdzą się tego rodzaju akcenty, może być również przedpokój. Tam doskonale sprawdzą się fototapety 3D. Liście w zestawieniu z wielowymiarową perspektywą potrafią bowiem zbudować wrażenie większej, a przy wyborze odpowiednich odcieni – również jaśniejszej przestrzeni.

Fototapety w zielone liście doskonale sprawdzą się też w różnego rodzaju lokalach usługowych, gdzie naszych gości zamiast jednolitych ścian, przywitać mogą akcenty tropikalnej dżungli. Całość pozwoli zbudować lepsze samopoczucie, a tym samym stworzy dobrą atmosferę w dalszym kontakcie.

Oczywiście to tylko wybrane przykłady tego, jak można wykorzystać ten motyw. Warto bowiem pamiętać, że fototapety w zielone liście palmy, czy monstery będą dobrze wyglądać na niemal każdej ścianie!