Fototapety Natura

Wszystkie podkategorie
123...26...50»
Fototapeta Puszyste liście palmowe
Fototapeta 3D brzozy
Fototapeta Magiczny tropikalny las
Fototapeta Mglisty poranek w lesie
Fototapeta Mgła w jesiennym lesie
Fototapeta Doliny górskie
Fototapeta Gęsta mgła nad lasem
Fototapeta Szare liście
Fototapeta Magiczne drzewa
Fototapeta Zwierzęta z bajkowego lasu
Fototapeta Tropikalne liście bananowca
Fototapeta Mglisty las bambusowy
Fototapeta Wiosenny las
Fototapeta Afrykańskie safari
Fototapeta Gałęzie drzew
Fototapeta Para jeleni
Fototapeta Ekscytująca dżungla
Fototapeta Drzewa we mgle
Fototapeta Choinki we mgle
Fototapeta Cudowne jelenie w lesie
Fototapeta Tropikalna wspaniałość
Fototapeta Mityczne drzewa
Fototapeta Zimowy mglisty las
Fototapeta Tropiki na szarym tle
123...26...50»

Nie jesteśmy w stanie umieścić wszystkich wzorów w Katalogu – jest ich miliony, ale możemy znaleźć dowolne na Państwa prośbę.

Fototapety z naturą – wprowadź powiew świeżości do swojego wnętrza

Tapety, których tematyką jest natura, są obecnie jednym z najpopularniejszych rozwiązań pozwalających na odświeżenie naszych ścian. Wprowadzają do naszych wnętrz pozytywną energię, doskonale uzupełniając aranżację w różnych stylach, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych.

Przyroda daje nam niemal nieograniczone możliwości inspiracji. Z tego też powodu decydując się na fototapetę z motywem natury, możemy wybierać spośród tysięcy wzorów. Wśród nich możemy znaleźć m.in. motywy:

  • słonecznych lub zamglonych lasów;
  • dżungli i tropikalnych liści;
  • krajobrazów, w tym górskich pejzaży;
  • pustyń;
  • chmur i nieba;
  • wodospadów, jezior i mórz.

Przy wyborze warto jednak pamiętać o tym, by kierować się zarówno własnym gustem, jak również parametrami pomieszczenia do którego chcemy zastosować fototapetę.

Uniwersalne fototapety – natura w domowych wnętrzach

Tapety z naturą są rozwiązaniem uniwersalnym, przez co idealnie pasują niemal do każdego pomieszczenia. Ogromna liczba motywów oraz odcieni sprawia, że tego rodzaju element wystroju może sprawdzić się zarówno w domach i mieszkaniach, jak też w lokalach usługowych, biurach, czy sklepach.

W zaciszu naszego mieszkania, fototapety z motywami roślinnymi możemy wykorzystać między innymi w kuchni lub jadalni, gdzie doskonale skomponują się z drewnianymi elementami wykończenia lub kamiennymi blatami. Odpowiednio dobrany odcień pozwoli nam też rozjaśnić przestrzeń, co ma znaczenie przede wszystkim w słabo doświetlonych kuchniach i aneksach.

Kolejnym przykładem na zastosowanie fototapety w naszym mieszkaniu może być salon, gdzie w zależności od naszych preferencji oraz stylu aranżacji, możemy zastosować abstrakcyjne motywy roślinne oraz pejzaże. Ten drugi element może doskonale wpisać się w styl skandynawski oraz japandi, czyli wszędzie tam, gdzie dominują naturalne materiały.

Warto również pamiętać, że natura pozytywnie wpływa na naszą pracę. Dlatego fototapety, którym motywem jest natura doskonale sprawdzą się też we wnętrzach komercyjnych, zarówno biurach, jak i sklepach oraz lokalach usługowych. Tam należy jednak pamiętać o konieczności dopasowania ich do naszej branży. Zbyt krzykliwe tony mogą bowiem z jednej strony intrygować, lecz z drugiej rozpraszać naszą uwagę.

Sprawdź jakie wzory fototapet z naturą znajdziesz na mojatapeta.pl i wybierz szablon idealny do Twojego wnętrza!