Usługi projektowe

MOJA TAPETA Studio pomoże zrealizować każdy Twój pomysł!

Nasi projektanci na co dzień zajmują się tworzeniem niepowtarzalnych kompozycji i realizują różnorodne projekty.

Najczęściej udoskonalanie obrazu obejmuje:

DOPRACOWANIE ILUSTRACJI DO ROZMIARÓW ŚCIANY

Aby dostosować tapetę
Wykonano adaptację tapety

Jeśli ważne szczegóły obrazu padają na obszar, w którym znajduje się mebel, są drzwi lub okno - nic nie szkodzi! Nasi projektanci potrafią dopasować ilustrację do Twojego wnętrza, co pozwoli Ci zachować ważne detale i uzyskać piękną i kompletną kompozycję na Twojej ścianie.

DOMALOWANIE I EDYCJA OBRAZU

Przed edycją tapety
Edytowana tapeta

W naszym katalogu prezentujemy wiele projektów i pomysłów, ale to nie wszystko! Możemy edytować i domalować prawie każdą kompozycję, uwzględniając wszystkie Twoje życzenia.

KOREKCJA KOLORÓW

Przed korektą kolorystyczną tapet
Przeprowadzono korekcję koloru tapety

Wybierając fototapetę, wystarczy wybrać główne zdjęcie, które pasuje do Ciebie w kompozycji. Dalej – nasi projektanci będą mogli zmienić kolor i odcienie dowolnego obrazu, bezpośrednio do Twojego wnętrza.

TWORZENIE NOWEGO OBRAZU

Przed rozpoczęciem gry w tapetę
Wykonano odtwarzanie tapety

Nasi projektanci to mistrzowie w swoim fachu! Jeśli masz pomysł lub przykład upragnionego wizerunku – chętnie pomożemy i stworzymy nową, ekskluzywną kompozycję właśnie dla Ciebie.

WIZUALIZACJA

Aby zwizualizować tapetę
Wykonywana jest wizualizacja tapety

Jeśli trudno wyobrazić sobie fototapetę w swoim wnętrzu lub wybór jest pomiędzy kilkoma wzorami – wizualizacja pomoże. Prześlij nam zdjęcie swojej ściany na fototapetę, a nasi projektanci stworzą wizualizację w Twoim wnętrzu.